EUROPART Polska otwiera drugi oddział we Wrocławiu i tym samym rozwija sieć sprzedaży w Polsce

14 września 2021, 7:50

Firma EUROPART, lider europejskiego rynku części do pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatowego, na początku września uruchomił drugi oddział we Wrocławiu.

– Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu autostrady A4 i wschodniej obwodnicy Wrocławia, możemy zaoferować naszym klientom z południowo – wschodnich części Wrocławia i okolic sprawną i kompleksową dostawę – wyjaśnia Robert Krawczyk, Prezes Zarządu EUROPART Polska S.A. – Nasz zespół jest niezwykle zmotywowany i posiada bogate aż 20 letnie doświadczenie w branży części zamiennych. Dzięki profesjonalnej obsłudze, klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i poradę specjalistów.

Oddział we Wrocławiu na ul. Opolskiej jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 oraz w sobotę od 08:00 do 12:00.

EUROPART Polska S.A. będzie konsekwentnie doskonalić oraz rozbudowywać sieć sprzedaży aby umożliwić klientom jeszcze lepszą dostępność produktów oraz przyspieszyć czas realizacji zamówień.

Produkty marki EUROPART Premium Parts cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, ich jakość jest sprawdzana zarówno wewnętrznie przez dział jakości, jak i przez zewnętrzne organizacje testujące zgodnie z niemieckimi standardami. Spełniają wszystkie wymagania, co oznacza, że EUROPART może zagwarantować klientom najwyższą możliwą jakość w branży automotive. Nowa referencja jest dodawana do asortymentu dopiero wówczas, gdy dany dostawca i produkt pomyślnie przejdą wszystkie testy i procedury certyfikowania.

Oferta produktów EUROPART Premium Parts obejmuje aktualnie 7500 części. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego jak np. produkty chemiczne, oleje i narzędzia, klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu części zamiennych do osi i hamulców, zawieszenia, silnika, oświetlenia i elektryki, a także elementów wyposażenia i akcesoriów.

Trzy lata gwarancji producenta na części EUROPART Premium Parts

Podczas kontroli jakości swoich produktów marki własnej EUROPART stosuje metodę dwuetapową. Produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości za pomocą urządzeń testowych i pomiarowych we własnym laboratorium, a ponadto EUROPART korzysta również z usług niezależnych organizacji zewnętrznych. Wysoki poziom jakości części znajduje nie tylko wielokrotne potwierdzenie podczas codziennego zastosowania w trudnych warunkach, lecz potwierdza go także bardzo niski wskaźnik reklamacji wynoszący 0,01%. Ponadto liczne produkty są od lat pomyślnie stosowane podczas zawodów Truck Race oraz Truck Trial, gdzie przykładowo nie tylko hamulce, ale również elementy układu kierowniczego muszą wytrzymać najwyższe obciążenia. Firma EUROPART jest w pełni przekonana o jakości swoich produktów sprzedawanych pod własną marką, dlatego od niedawna oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie części marki własnej – EUROPART Premium Parts. Tym samym EUROPART wykracza daleko poza ustawową gwarancję.

Adres nowego oddziału:

EUROPART Polska S. A.
Wrocław
Ul. Opolska 188
52-010 Wrocław

Marcin Szukiel
Tel. kom.: +48 512 403 897
E-mail: m.szukiel@europart.net

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!