Elring – Das Original – doradca w zakresie mas uszczelniających online

11 października 2021, 23:35

Znajdź odpowiednią masę uszczelniającą w tylko trzech krokach. W ramach przebudowy oferty mas uszczelniających Elring – Das Original zmodyfikowaliśmy także znanego doradcę w zakresie mas uszczelniających online na stronie internetowej Elring tak, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika.

W trzech prostych krokach można dostać się do potrzebnej masy uszczelniającej i dodatkowych informacji. W pierwszym etapie określany jest zakres zastosowania, następnie użytkownik może określić warunki, jak temperatura lub moment zrywający, tak że na końcu prezentowane są tylko masy uszczelniające, które faktycznie mogą zostać zastosowane. Jeśli doradztwo online nie przyniesie rozwiązania, przy pomocy formularza kontaktowego można przekazać krótki opis uszczelnianego miejsca bezpośrednio do skonsultowania przez specjalistę Elring.

Asortyment obejmuje nie tylko wysokiej jakości silikonowe masy uszczelniające Dirko™ HT w różnych kolorach i systemach sieciowania, ale także anaerobowe masy uszczelniające. Zaliczają się do nich uszczelnienia powierzchniowe EL-Liq 73 i EL-Liq 74, które przykładowo są szczególnie odpowiednie do uszczelnień metal-metal na pokrywach zaworów. Nowe zabezpieczenia śrubowe EL-Loc 43 i EL-Loc 70, które dostępne są teraz także w butelkach po 10 ml i dwie nowości – EL-Fil 77 i EL-Add 48, które są odpowiednie do gwintów rurowych lub połączeń łączących. Paletę produktów uzupełnia rozwinięty środek Curil™ T2. To trwale plastyczna i odporna przy kontakcie z paliwem masa uszczelniająca, która od dekad słynie ze swojej marki.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!