Nowość na rynku wtórnym: Modułowe czujniki ABS WABCO – zorientowane na klienta, oszczędzające zasoby i efektywne kosztowo

18 października 2021, 23:32

Nowe modułowe rozwiązanie WABCO składa się z: dwóch różnych typów czujników ABS ze standardowym złączem KEA, jednego krótkiego kabla plus kabli przedłużających o różnych długościach, wraz z ciągle rosnącą gamą adapterów, które obejmują wszystkie popularne elektroniczne jednostki sterujące (ECU).  

Innowacyjna modułowa konstrukcja marki WABCO pozwala na stworzenie setek wariantów zamiennych czujników ABS z zaledwie kilku produktów, co pozwala na zmniejszenie zapasów magazynowych, znaczne ograniczenie błędów w zamówieniach, problemów z dostępnością i terminami, a także jest zgodne z ekologicznym myśleniem firmy ZF, ponieważ pomaga zmniejszyć zużycie energii.

Sytuacja korzystna zarówno dla warsztatów pojazdów użytkowych i właścicieli flot na całym świecie.

Ponad 400 referencji OE można zastąpić zaledwie dwoma typami czujników ABS, dziesięcioma przedłużaczami i ośmioma adapterami.

Nasze łatwe w użyciu narzędzie online “Selector Tool” pomoże Ci zidentyfikować i zamówić to, czego potrzebujesz, poprzez określenie trzech prostych rzeczy: typu czujnika, długości kabla i złącza; używając numeru części OE, jeśli jest znany, lub wprowadzając podstawowe kluczowe atrybuty techniczne, jeśli numer nie jest znany.

Wartość dodana

Zgodnie z ambicją firmy ZF, aby pomóc rynkowi wtórnemu w przygotowaniu się do mobilności następnej generacji, firma przenosi się na wyższy poziom pod względem wartości dodanej. Po zainstalowaniu koncepcji modułowej w pojeździe, w okresie eksploatacji pojazdu należy wymieniać tylko uszkodzony element podzespołu, co znacznie poprawia wydajność i obniża koszty napraw.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację w warsztacie, aby zobaczyć całe rozwiązanie w akcji, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem handlowym.

Czujnik ABS                                        Przedłużka                                  Adapter

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!