Pomoc zwierzętom w ramach akcji DHL Parcel

25 października 2021, 11:52

Październik został ogłoszony miesiącem dobroci dla zwierząt. To właśnie w październiku przypada m.in. Międzynarodowy Dzień Zwierząt, czy Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, który obchodzimy 25.10. Ta sama data to również Dzień Kundelka – święto psów nierasowych, nieidealnych ale o wielkich sercach, a mimo to, często porzucanych. DHL Parcel przygotował ogólnopolską akcję pomocy „Dobra karma wraca”, zachęcając do wspólnej pomocy zwierzętom.

Akcja zachęca do wsparcia Fundacji „Niechciane i Zapomniane – SOS dla zwierząt”, która od 15 lat aktywnie działa na rzecz pomocy zwierzętom oraz schroniska dla zwierząt w Łodzi, gdzie trafiają bezdomne psy i koty z różnymi historiami. Obie placówki są objęte pomocą Fundacji DHL.

Każdy, kto do 31 października zgłosi się na stronie akcji, otrzyma pakiet zniżek na zakupy produktów dla zwierząt oraz zniżkę 50% na wysyłkę paczki do schroniska. Potrzebna jest każda pomoc – karma, zabawki, koce, maty, smycze i inne akcesoria. Schroniska otrzymają także wsparcie od DHL Parcel – koce z izolacją, które pomogą im przetrwać zimę, smycze, dzięki którym pójdą na spacer z opiekunem lub rodziną adopcyjną oraz gryzaki. Dodatkowo, do akcji włączyli się również Pracownicy DHL, którzy przeprowadzają zbiórki w oddziałach firmy w całej Polsce.

– „Dobra karma wraca” to prosta, wygodna i szybka formuła dla osób, które chcą zaangażować się w pomoc zwierzakom. W ramach akcji można przekazać rzeczy, które nie przydadzą się już naszym pupilom np. koce, legowiska, zabawki, a także karmę, czy akcesoria, które kupimy ze zniżką w jednym ze sklepów partnerskich, wspierających akcję. By pomóc wystarczą trzy proste kroki – skorzystanie z kodów rabatowych, dostępnych na stronie akcji, spakowanie przesyłki i nadanie jej online do schroniska na www.PaczKING.pl, w mniej niż trzy minuty, z 50 proc. rabatem od DHL – mówi Anna Jędryka, menedżer działu marketingu konsumenckiego i sprzedaży detalicznej DHL Parcel.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!