Porównaj ceny na stacjach Bottom Up w smartfonie

26 czerwca 2012, 16:25

DKV udostępnił aplikację dla smartfonów z systemem Android, która wyświetla ceny na 34 stacjach Bottom Up. 25 z nich to stacje marki Lotos, 9 to stacje prywatne. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play.

Na stacjach Bottom Up, położonych w miejscach kluczowych dla transportu, wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie do 45 groszy niższej niż stawka z dystrybutora. Podczas gdy ceny Lotos mogą zmieniać się każdego dnia, ceny Orlen są stałe w okresach tygodniowych. Dzięki temu przewoźnik może sprawdzić, która oferta jest dla niego bardziej korzystna danego dnia i tam skierować kierowców.

Aby móc łatwo porównać ceny paliwa na stacjach Bottom Up, wystarczy wejść na stronę play.google.com, wyszukać aplikację o nazwie „DKV BottomUp” i zainstalować ją w swoim telefonie. Aplikacja podaje pełną listę adresową stacji Bottom Up. Mapę ich rozmieszczenia można też zobaczyć na stronie www.dkv-euroservice.pl.  DKV BottomUp na Androida zestawia obok siebie aktualną cenę Bottom Up na dwóch typach stacji:

  • bazujących na cenach hurtowych Lotos (25 stacji),
  • bazujących na cenach hurtowych Orlen (9 stacji prywatnych).
     

DKV zapowiada, że – jeśli zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników – aplikacja zostanie dostosowana do systemu iOS, działającego na iPhone’ach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!