Teleroute bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla użytkowników

2 lipca 2012, 15:36

Bazując na odpowiedziach uzyskanych od swoich klientów, Teleroute wprowadził nowe pola dotyczące ładunków oraz poprawił widoczność i funkcjonalność usługi e-Potwierdzenia.

Europejska giełda ofert spedycyjnych i transportowych Teleroute ulepszyła swoją platformę. Po zapoznaniu się z opiniami klientów, giełda dodała nowe elementy poprawiające jej użyteczność i bezpieczeństwo. Użytkownicy Teleroute będą mogli korzystać z nowych pól oraz ulepszonego systemu e-Potwierdzenia. Wszystkie nowe funkcjonalności są już dostępne.

Nowe pola dla ładunku – teraz jeszcze bardziej odpowiednie dla busów i małych ładunków

Na stronie zamieszczania ofert zostały dodane cztery nowe pola, dzięki czemu strona wyszukująca otrzymuje więcej informacji na temat wielkości ładunku i osoby zamieszczającej ogłoszenie.

Korzyści dla zamieszczającego oferty: Korzyści dla przeszukującego oferty:
*Znajdź pojazd odpowiedni dla Twojego rodzaju ładunku  *Łatwo znajdź ładunek odpowiedni dla Twojego pojazdu
*Wybieraj spośród większej liczby przewoźników po odpowiedniej cenie *Przyjmuj transporty ekspresowe i zarabiaj do 3 razy więcej!
*Gwarancja kwalifikacji/jakości przewoźników *Dostępność informacji o paletach
  *Optymalizacja pojemności pojazdu

 

Zamieszczający oferty ładunków, nie muszą już dodawać informacji na temat palet w komentarzach, ponieważ znajduje się ona bezpośrednio w kryteriach w linii pierwszej. Pola dotyczące ładunku są opcjonalne, ale mogą być zaznaczone w bardzo prosty sposób i stają się natychmiast widoczne dla wyszukującego. „Jeśli użytkownik jest zainteresowany ofertą, klika na nią, aby wyświetlić szczegóły kontaktowe. Pomaga to naszym klientom znaleźć busa, który jest odpowiedni dla ich ładunku oraz ładunek odpowiedni dla ich busa” mówi Filip Aerts dyrektor działu marketingu Teleroute.

Większy, bardziej intuicyjny oraz widoczniejszy system e-Potwierdzenia

Funkcja e-Potwierdzenia, która pozwala użytkownikom na bezpieczne potwierdzanie i śledzenie umów, jest częścią wprowadzonego w 2009 roku programu Bezpieczna Giełda, który zwiększa bezpieczeństwo w giełdzie Teleroute. Funkcja chroni klientów przed kradzieżą ładunków, fałszowaniem tożsamości oraz problemami z płatnościami. Aby zwiększyć widoczność usługi i ułatwić nawigację zwiększono rozmiar numeru ID Teleroute oraz dodano nagłówek e-Potwierdzenia do T-Pro i T-Active.

Używanie e-Potwierdzenia powoduje wzrost bezpieczeństwa umów zawieranych w giełdzie. Ponadto, korzystanie z e-Potwierdzenia oznacza bezpłatną usługę mediacji długów oraz ubezpieczenie ładunku we Francji” dodaje Filip Aerts.


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

37.31.137.*, 20 listopada 2013, 14:42 0 0

Ta giełda to totalna kpina!!!

Odpowiedz