Udany start nowej dywizji ZF Commercial Vehicle Solutions 

16 stycznia 2022, 16:34

Grupa ZF poinformowała o pomyślnym rozpoczęciu działalności nowej dywizji „Commercial Vehicle Solutions” (CVS) z dniem 1 stycznia 2022 roku. Nowa dywizja wykorzystuje doświadczenie ZF w obszarze pojazdów użytkowych i przyczyni się do rozwoju technologii dla bezpiecznego, zrównoważonego i zdigitalizowanego transportu.

Nowa dywizja łączy dawne działy  ZF Commercial Vehicle Technology oraz Commercial Vehicle Control Systems, z których ten ostatni powstał w wyniku przejęcia firmy WABCO przez ZF w maju 2020 roku.

– Powstanie nowej dywizji CVS, pozwala ZF pozycjonować się jako największy na świecie dostawca komponentów i systemów dla branży pojazdów użytkowych. Dzięki naszej bazie technicznej i globalnej działalności, możemy z jednego źródła zaoferować naszym klientom rozwiązania niezbędne do  przekształcenia ich portfolio produktów. Wykorzystując naszą strukturę regionalną, oferujemy korzyści i bezpośrednie dotarcie do klienta producentom samochodów ciężarowych, autobusów i naczep, a także operatorom flot, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują – powiedział Wilhelm Rehm, członek Zarządu ZF odpowiedzialny za nową dywizję.

Dywizja ZF Commercial Vehicle Solutions zatrudnia około 25 000 pracowników
w 61 lokalizacjach w 28 krajach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!