Nowa przyczepa kombi firmy Schwarzmüller

, 23 sierpnia 2012, 9:24

Zaprezentowany po raz pierwszy podczas IFAT 2012 pojazd stanowi prawdziwy hit w ekologistyce. Przedstawiamy wszechstronną przyczepę kombi firmy Schwarzmüller. Z tą przyczepą można bezpiecznie transportować kontenery w systemach hakowo-windowych.

Sprawdzone przez TÜV Süd zabezpieczenie ładunku jest dla kierowcy łatwe w wykonaniu dzięki prostej i komfortowej formie. Dodatkowo spełnia wszystkie aktualne przepisy oraz zalecenia, co zostało potwierdzone certyfikatem zabezpieczenia ładunku, wystawionym przez TÜV Süd.

Schwarzmüller oferuje nową koncepcję przyczepy kombi w wielu różnych wariantach. Klient może między innymi wybrać pomiędzy wersją 2-osiową a 3-osiową, ogumieniem pojedynczym lub bliźniaczym i zamówić przyczepę obok wersji lakierowanej naturalnie również w wersji cynkowanej natryskowo lub ogniowo. Pojazd jest standardowo wyposażony w zawieszenie pneumatyczne, jednak można wybrać również zawieszenie paraboliczne.

Inne opcje lub najróżniejsze typy dyszla dostępne są każdorazowo na zapytanie. Nowością jest również to, że przyczepa jest domyślnie dostarczana w wersji do kontenerów wymiennych i może być w późniejszym czasie bezproblemowo doposażona do transportu kontenerów samowyładowczych. Takie doposażenie jest bardzo proste, ponieważ wszystkie nowe lub wymieniane elementy są przykręcane. Dzięki temu klient jest przygotowany na zmiany związane z realizowanym transportem.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!