Gates wprowadził pompy wody na rynek ciężki

24 stycznia 2022, 15:34

Firma Gates rozszerza asortyment części zamiennych do aut ciężarowych i autobusów o pompy wodne o jakości OE.

Pompy wodne do ciężkich zastosowań uzupełnią gamę produktów Gates FleetRunnerTM od 26 stycznia 2022 roku. Po raz pierwszy operatorzy aut ciężarowych i autobusów będą mogli przeprowadzić kompletny przegląd układu napędu paska pomocniczego przy użyciu części do ciężkich zastosowań (pompa wodna, przewody układu chłodzenia, pasek, napinacz i koło pasowe luźne) objętych tą samą gwarancją Gates.

Pompy wodne są jednym z kluczowych komponentów w paskowym układzie napędowym. Proces produkcyjny sterowany komputerowo, z liniami montażowymi, które podlegają ścisłej kontroli jakości, gwarantuje, że wszystkie pompy wodne spełniają standardy jakości OE i są zgodne z wieloma normami międzynarodowymi (takimi jak ISO/TS 16949).

Dla dystrybutorów części nowe pompy wodne FleetRunner do ciężkich zastosowań oferują wiele korzyści, w tym możliwość magazynowania części, dla których już istnieje zwiększony popyt oraz możliwość dostarczenia pomp wodnych objętych programem gwarancyjnym Gates.

Profesjonaliści czerpią korzyści z doświadczeń pierwszego montażu oraz wsparcia technicznego, które często przybiera formę bezpośredniego szkolenia lub szkolenia online dla mechaników. Oprócz podstawowych instrukcji montażu i informacji dotyczących znaczenia przepłukiwania układu chłodzenia po montażu, dostępne wsparcie techniczne obejmuje również webinaria. Webinaria te dotyczą bardziej złożonych obszarów, takich jak diagnostyka układu chłodzenia i sposoby utrzymywania optymalnego stanu płynu chłodzącego.

– Nasza nowa oferta pomp wodnych FleetRunner do ciężkich zastosowań jest dobrze zbadana i zaopatrzona wyłącznie w popularne aplikacje, na które jest już popyt. Od początku będziemy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie w ponad sześciu milionach ciężarówek i autobusów na drogach EMEA. Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie rozwoju układów napędowych OE, w połączeniu z wiedzą specjalistyczną z zakresu produkcji pomp wodnych oraz rozległą wiedzą na temat rynku układów napędowych pracujących w ciężkich zastosowaniach – mówi Bert De Lange, kierownik działu rozwoju działalności produktów do ciężkich zastosowań w Gates Europe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!