InstaFreight uruchamia program partnerski dla przewoźników

17 lutego 2022, 12:22

InstaFreight uruchamia „Partner Plus Program” dla swoich przewoźników. Program dla bliskich partnerów InstaFreight obejmuje współpracę ze znanymi firmami, takimi jak Shell, DKV Mobility, TIP Trailer Services, jak również SCHUNCK GROUP i MAI CEE Group i zapewnia dostęp do określonych ofert i usług.

Wśród oferowanych usług znajdują się m.in. obniżenie kosztów tankowania, konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych oraz kontrola ubezpieczeniowa. Program partnerski będzie stale rozbudowywany i poszerzany o kolejne kooperacje.

Kosztowne tankowanie, konserwacja lub naprawa floty oraz ubezpieczenie ciężarówek i ładunku czy ochrona prawna, są wszechobecne w działalności firmy transportowej. „Partner Plus Program” ma za zadanie pomóc w tych kwestiach. Shell Card i DKV CARD oferują rabaty na tankowanie. Dodatkowe korzyści stwarzają punkty poboru opłat EETS, zwrot podatku VAT od kosztów tankowania i inne oferty. Dzięki współpracy z TIP, firmy transportowe InstaFreight otrzymują wyłączne warunki na usługi naprawcze i serwisowe, jak również na umowy dotyczące konserwacji naczep i opon. Za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych SCHUNCK GROUP i MAI CEE Group można szybko sprawdzić istniejące składki lub stawki w celu określenia potencjalnych oszczędności. Po rejestracji, przewoźnicy InstaFreight mogą bezpośrednio korzystać z udogodnień.

– Dzięki nowemu 'Partner Plus Program’ chcielibyśmy zapewnić dodatkowe wsparcie naszym ponad 25 000 partnerom transportowym. Już teraz korzystają oni ze współpracy z InstaFreight poprzez znalezienie odpowiedniego ładunku, cyfrową obsługę transportu i wreszcie szybką i niezawodną płatność. Dzięki „Partner Plus Program” dodatkowo wspieramy nasze firmy transportowe i dalej rozwijamy nasze partnerstwo – wyjaśnia Maximilian Schaefer, współzałożyciel i dyrektor zarządzający InstaFreight.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!