Ściśle limitowany: nowy Actros L Driver Extent+

21 lutego 2022, 10:39

Actros L Driver Extent+  uwydatnia walory samochodu ciężarowego Mercedes-Benz klasy premium. Ten nowy model specjalny wyróżnia się designem i komfortem. Wyprodukowany został w limitowanej edycji – do 150 egzemplarzy.

Nazwa mówi wiele – dlatego pokrywę przednią modelu zdobi napis „Actros”, pokryty ciemnym chromem. Natomiast umieszczona w widocznym miejscu plakietka identyfikuje ten samochód ciężarowy jako model Driver Extent+ i limitowany model specjalny.

Prezentowaną ciężarówkę zdobi oklejenie w matowej szarości, tworzące kolorystyczne akcenty pod oknami bocznymi oraz na osłonie przeciwsłonecznej, osłonach międzyosiowych i z przodu kabiny. Kolor kabiny kierowcy można wybierać według uznania. Czarny, zamknięty panel zwiększa wyrazistość przodu pojazdu; na jego tle widnieje podświetlana gwiazda Mercedesa.

Cztery okrągłe reflektory dachowe rozświetlają pole widzenia i poprawiają widoczność kierowcy w każdych warunkach pogodowych. Ich lampy z wydajnymi energetycznie diodami LED wbudowane są w osłonę przeciwsłoneczną. Przewidziano kołpaki tylnej osi i osłony nakrętek kół, które mogą być wykonane w kolorze czarnym lub w szlachetnej stali nierdzewnej. Zamknięte aluminiowe osłony ramy pojazdu tworzą dwa dodatkowe podesty, uzupełniające standardowe stopnie wejściowe.

Podświetlony emblemat wejściowy z napisem „Mercedes-Benz” oraz stopnie wejściowe ze stali nierdzewnej po stronie kierowcy i pasażera umożliwiają bezpieczne i odpowiednie wsiadanie do tego modelu specjalnego. Oświetlenie Ambiente, obejmujące łącznie 138 diod LED, zapewnia pośrednie światło w kabinie kierowcy oraz umożliwia indywidualną regulację jego barwy i natężenia.

Kolejnym specjalnym elementem wyposażenia jest ekspres do kawy na kapsułki. Zaprojektowany w stylistyce Mercedes-Benz, komponuje się z wystrojem wnętrza samochodu, a dzięki poręcznym rozmiarom można go łatwo umieścić w uchwycie na kubki.

Zabezpieczenie antywłamaniowe CabLock zwiększa ochronę kierowcy. System ten można zamykać i otwierać niezależnie od zamka centralnego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!