Goodyear wyrusza w trasę z prezentacją oferty Total Mobility

22 kwietnia 2022, 15:06

Goodyear zaprezentuje wartość dodaną oferty Total Mobility podczas trasy pokazowej obejmującej trzynaście europejskich krajów oraz kampanii cyfrowej. Trasa będzie przebiegać przez cały Stary Kontynent, zgodnie z kalendarzem Mistrzostw Europy Goodyear w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych FIA, a także przez wiele kluczowych miast oraz imprez branżowych i będzie trwać przez cały rok.

W ramach tej inicjatywy marka przedstawi operatorom pojazdów użytkowych korzyści płynące z połączenia procesów, rozwiązań i usług, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia maksymalnego wykorzystania każdego szczegółu, który składa się na bardziej zrównoważoną, wydajną i konkurencyjną flotę.

Całoroczna trasa i kampania Drive Results rozpocznie się 22 kwietnia we Francji, a następnie odwiedzi Wielką Brytanię i Włochy, gdzie w maju w Misano odbędzie się pierwsza runda Mistrzostw Europy Goodyear w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych FIA.

Propozycja Goodyear Total Mobility to rozwiązanie, którego celem jest wspieranie flot w obniżaniu emisji dwutlenku węgla, zwiększaniu konkurencyjności i optymalizacji wydajności codziennej pracy. Narzędzia, takie jak automatyczne monitorowanie ciśnienia w oponach i głębokości bieżnika za pomocą czytnika najazdowego Goodyear CheckPoint, mierzą kluczowe parametry stanu opon, by przekazywać te informacje kierowcom i właścicielom firm transportowych w celu optymalizacji floty.

Uczestnicy prezentacji Drive Results mogą spodziewać się informacji dostosowanych do specyfiki ich działalności. W mobilnym salonie wystawowym będzie można obejrzeć najnowszą generację opon Goodyear, wzbogaconą o element rozszerzonej rzeczywistości, który bardziej przybliży gościom zastosowane w nich rozwiązania techniczne.

– Bardzo się cieszymy, że w tym roku będziemy mogli zaprezentować w całej Europie zaawansowane korzyści oferty Goodyear Total Mobility. W ubiegłym roku ogłosiliśmy naszą strategiczną współpracę z firmą ZF, dzięki której możemy jeszcze lepiej wykorzystać naszą wiedzę z zakresu analizy danych. Dla firm transportowych bezpośredni dostęp do kluczowych danych dotyczących różnych środków trwałych, takich jak opony, ciężarówki czy naczepy, jest ważnym krokiem w kierunku ułatwienia transformacji cyfrowej. Dzisiejsze floty wymagają prewencyjnych i normatywnych informacji wraz z kompleksowymi rozwiązaniami do zarządzania flotą, wspierającymi je w podejmowaniu właściwych działań w ciągu zaledwie kilku sekund – mówi Piotr Czyżyk, dyrektor zarządzający Goodyear ds. rozwiązań proaktywnych i floty w Europie.

– Goodyear nieustannie poszukuje sposobów zwiększania efektywności flot. W warunkach szybko rosnących kosztów nasze zaawansowane rozwiązania mogą pomóc partnerom oszczędzać pieniądze i zwiększać efektywność ich działalności, przy jednoczesnym zachowaniu przewagi konkurencyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że każda flota musi sprostać innym wyzwaniom, dlatego ważne jest, aby dostosować rozwiązania do potrzeb i zaprezentować potencjalne oszczędności, a także inne wartości dodane, takie jak czas sprawności i proaktywna konserwacja, oferowane przez nasz kompleksowy system. Goodyear zapewnia to wszystko dzięki rozwiązaniu Total Mobility – mówi Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu w pionie opon użytkowych w Europie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!