Goodyear Dunlop rozwija program bieżnikowania

18 grudnia 2012, 13:56

Goodyear Dunlop wprowadza PrecurePro – rozwinięcie programu bieżnikowania na zimno opon do pojazdów użytkowych. PrecurePro zapewnia wsparcie partnerom firmy w zakresie bieżnikowania oraz flotom, korzystającym z oferty Goodyear Dunlop.

Goodyear Dunlop PrecurePro – rozwinięcie programu bieżnikowania

Goodyear DunlopProgram PrecurePro to pełny pakiet wsparcia dla partnerów Goodyear Dunlop, którzy zajmują się bieżnikowaniem opon. Obejmuje on narzędzia marketingowe, doradztwo techniczne, assistance oraz rekomendacje co do sprzętu oraz pakiet szkoleń. Eksperci Goodyear Dunlop oferują partnerom specjalistyczną wiedzę i porady w zakresie procesów, wyposażenia, kryteriów jakości i najnowszych technologii w dziedzinie pojazdów ciężarowych.

Pełny zestaw bieżników oraz akcesoriów do bieżnikowania na zimno opracowały te same zespoły, które projektują nowe opony Goodyear Dunlop do pojazdów użytkowych. Gwarantuje to jedynie minimalne różnice jakości pomiędzy oponami nowymi a bieżnikowanymi.

Korzyści dla flot i sieci partnerów

Bieżnikowanie na zimno jest ważnym elementem czteroetapowego procesu podnoszenia żywotności opony (cztery kolejne „życia” opony: opona nowa, pogłębianie, bieżnikowanie i ponowne pogłębianie). Dlatego program PrecurePro to dla użytkowników możliwość obniżenia kosztów eksploatacji ogumienia oraz wydłużenia żywotności opony, co przekłada się przede wszystkim na wymierne korzyści finansowe dla flot oraz pomaga chronić środowisko naturalne. Nowy program umożliwia optymalizację inwestycji w opony, jest częścią kompletnej oferty produktów i usług Goodyear Dunlop.

Goodyear Dunlop posiada szeroką sieć certyfikowanych partnerów w procesie bieżnikowania. Sieć obejmuje całą Europę. Partnerzy PrecurePro mają dostęp do szerokiej oferty najnowocześniejszych bieżników do bieżnikowania na zimno, które spełniają zróżnicowane oczekiwania klientów flot komercyjnych. W skład oferty wchodzą wzory wykorzystywane w najnowszych oponach Goodyear Dunlop do pojazdów użytkowych.

Program PrecurePro uzupełnia ofertę opon nowych i bieżnikowanych na gorąco. Goodyear Dunlop oferuje teraz rozwiązania obejmujące praktycznie wszystkie zastosowania w pojazdach użytkowych, dzięki czemu operatorzy tych pojazdów mogą maksymalnie wydłużać żywotność bieżnika i zmniejszać koszt na kilometr.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!