Nowy prezes zarządu Pekaes

20 grudnia 2012, 10:58

Rada Nadzorcza spółki Pekaes SA podjęła uchwałę w sprawie powołania nowego prezesa zarządu. Został nim Maciej Bachman.

Nowy prezes zarządu Pekaesu

Maciej BachmanRada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę w sprawie powołania nowego prezesa zarządu 18 grudnia 2012 roku. Maciej Bachman pełnił obowiązki prezesa zarządu już od czerwca 2012 r.

Nowy prezes w Grupie Pekaes pełni ponadto następujące funkcje:

  • członek rady nadzorczej spółki "ATB TRUCK" SA (spółka w 100% zależna od Pekaes SA);
  • członek rady nadzorczej spółki "Spedycja Polska-Spedcont" Sp. z o.o. (spółka, w której Pekaes SA posiada 47% udziałów w kapitale zakładowym oraz w liczbie głosów na zgromadzeniu wspólników).

 

Maciej Bachman dołączył do Grupy Pekaes w marcu 2012 roku. Wcześniej przez trzy lata pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora ds. finansów i administracji w  firmie logistycznej Spedimex. W poprzednich latach pracował m.in. w Ernst & Young, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw oraz absolwentem studiów podyplomowych w Katedrze Zarządzania Innowacjami Szkoły Głównej Handlowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.18.165.*, 10 marca 2013, 5:50 0 0

Kolejny prezes zapowiadający wielkie zmiany który nie wiele potrafi zdziałać. PEK odbije się nieco dzięki obcięciu kosztów ale przy prowadzonej polityce wobec pracowników będzie nadal tracił rynek i kolejnych wartościowych ludzi.

Odpowiedz