Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności Wabco

17 stycznia 2013, 12:26

Wykrywacz nieszczelności w instalacji sprężonego powietrza pojazdu to nowy produkt firmy Wabco. Jego zadaniem jest ułatwienie pracy warsztatom pojazdów użytkowych.

Nowy produkt Wabco

Wykrywacz nieszczelności WabcoWykrywacz nieszczelności (400 606 410 0) to nowe urządzenie, które dzięki wykorzystaniu techniki ultradźwiękowej pozwala na szybkie i wygodne lokalizowanie nieszczelności w instalacji sprężonego powietrza pojazdu.

Wykorzystanie techniki ultradźwięków pozwala pracownikom warsztatu na znacznie szybsze lokalizowanie nieszczelności instalacji sprężonego powietrza, niż jest to możliwe przy użyciu typowych metod. Elastyczna sonda umożliwia niezawodne lokalizowanie nieszczelności także w trudno dostępnych miejscach pojazdu. Słuchawki z izolacją dźwiękową powodują, że głośne hałasy w warsztacie nie mają już wpływu na dokładność poszukiwania Wabco wykrywacz nieszczelnościnieszczelności. Wykrywacz jest intuicyjny w obsłudze i całkowicie nie wymaga konserwacji.

W porównaniu do klasycznych metod, za pomocą wykrywacza nieszczelności można zrezygnować z substancji powodujących korozję i szkodliwych dla zdrowia.

Więcej informacji na temat wykrywacza nieszczelności Wabco można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!