Karzol-Trans wybrało opony Goodyear Marathon

22 stycznia 2013, 14:23

Opony Goodyear Marathon, które osiągają średni przebieg rzędu 400 000 kilometrów zostały wybrane przez firmę firmie Karzol-Trans International Transportation Ltd. Węgierskie przedsiębiorstwo transportowe, z siedzibą w Monor, świadczy usługi przewozów krajowych oraz międzynarodowych.

Goodyear Marathon – średni przebieg rzędu 400 000 kilometrów

Opony Goodyear MarathonKarzol-Trans specjalizuje się w transporcie produktów mrożonych i delikatnych. Założona w 1997 roku firma Karzol-Trans posiada nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych o bardzo wysokim standardzie wyposażenia. W skład floty wchodzi 40 ciągników Renault Premium i 47 naczep, z czego 29 marki Kögel i 18 marki Lamberet. Dwu i trzyletnie ciągniki posiadają silniki klasy Euro 5 oraz są wyposażone w najnowsze systemy nawigacji i bezpieczeństwa, a do przewozów wykorzystuje się naczepy skrzyniowe, towarowe i chłodnie.

Działalność firmy jest bardzo dobrze zorganizowana, przez co koszty operacyjne są dokładnie analizowane, a wysoka jakość opon jest priorytetem. Karzol-Trans stosuje głównie opony Goodyeara – 38 ciągników i 15 naczep wyposażono w opony na oś sterującą Goodyear Marathon LHS II, opony na oś napędową LHD II i opony na oś wleczoną LHT II.  Firma korzysta również z dużej liczby opon bieżnikowanych do naczep. Stosowane przez Karzol-Trans rozmiary to 315/70R22.5 dla ciągników i 385/65R22.5 dla naczep.

Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Wielu wiodących w świecie producentów pojazdów użytkowych montuje opony Goodyear jako wyposażenie oryginalne. Są wśród nich: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania i Volvo. Goodyear jest także dostawcą opon dla wszystkich największych producentów naczep.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!