Bio Degreaser do czyszczenia układu chłodzenia z oleju silnikowego

13 marca 2013, 14:45

Olej w chłodnicy to problem spotykany najczęściej w samochodach ciężarowych, ale również osobowych. Firma Motochemica oferuje preparat Bio Degreaser, który pomaga wyczyścić układ chłodzenia.

Bio Degreaser

Zalegający w chłodnicy olej powoduje całkowite zniszczenie elementów gumowych i może doprowadzić do groźnego w skutkach uszkodzenia silnika. Procedura usuwania oleju z chłodnicy wiąże się z wielokrotnymi wymianami płynu, co niestety nie daje gwarancji, że problem zostanie trwale rozwiązany. Skutkiem są ciągłe reklamacje. W rozwiązaniu tego problemu ma pomóc preparat Bio Degreaser, który oferuje firma Motochemica. Czyszczenie układu chłodzenia z oleju odbywa się w prosty sposób. Wystarczy dodać Bio Degreaser do rozgrzanego płynu chłodniczego i po 30-45 minutach pracy silnika wypłukać układ wodą, a następnie napełnić świeżym płynem. Litr koncentratu wystarcza do skutecznego usunięcia oleju z całego układu chłodzenia o pojemności nawet do 25 litrów płynu chłodzącego.

Bio Degreaser jest regularnie stosowany w kilkudziesięciu autoryzowanych serwisach ciężarowych w całej Polsce. Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie internetowej www.motochemica.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!