Solideal ED Plus – nowa opona pneumatyczna do wózków widłowych

14 marca 2013, 9:44

Opona Solideal ED Plus, przeznaczona do wózków widłowych, została wykonana według nowej technologii produkcji. Jest następcą modelu Solideal ED.

Solideal ED Plus

Opona pneumatyczna do wózków widłowychNowy projekt bieżnika opony Solideal ED Plus wpływa na wydłużenie żywotności nawet o 25% w porównaniu do dotychczasowej opony Solideal ED. Kostki bieżnika zostały tak zaprojektowane aby zminimalizować wibracje, a tym samym poprawić komfort pracy operatora.

W nowej oponie Solideal ED Plus zastosowano wzmocnienia ścian bocznych (x2), które dodatnio wpływają na ochronę rantu felgi oraz ograniczają uszkodzenia boczne. Prostokątny przekrój opony sprawia, że opona ma lepszą stabilność boczną, a głęboki bieżnik zapewnia optymalną trakcję na różnych typach nawierzchni.

Opona dostępna będzie w szerokiej gamie rozmiarów do wózków widłowych i urządzeń przemysłowych. Więcej szczegółów na temat produktu można znaleźć na stronie www.camoplastsolideal.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ola Kostka, 21 października 2015, 14:30 0 0

Te opony są całkiem porządne i warte polecenia. Dobre są również opony Prestige Tyres, mają super jakość.

Odpowiedz