Wiosenna promocja klimatyzacji w Tip Topol

2 kwietnia 2013, 14:23

Firma Tip Topol wprowadziła promocję urządzeń klimatyzacyjnych firmy Invento oraz Texa. Produkty można teraz zakupić w atrakcyjnych cenach.

Tip Topol – promocja urządzeń do klimatyzacji

Promocja trwa do 30 czerwca 2013 r. lub do wyczerpania zapasów. Objęte są nią cztery modele z oferty firmy: Invento ACix+ i Advance, Texa K710R oraz K760R. Wszystkie wspomniane modele są urządzeniami automatycznymi, które cały cykl pracy wykonują samodzielnie bez nadzoru operatora.

Podstawowy model ACix+ to bogato wyposażone urządzenie w kompaktowej obudowie pozwalające na mobilną pracę w terenie. Wyższy model – Advance to zaawansowane urządzenie przygotowane do pracy na nowym gazie R1234yf. Oferta firmy Texa zawiera przede wszystkim dobrze znane urządzenie K760R, które oferuje bogate wyposażenie i opatentowane nowinki technologiczne. Drugi z promocyjnych modeli to K710R – ekonomiczna propozycja, dedykowana do współpracy z gazem R134.

Szczegóły promocji można znaleźć na załączonej ulotce. Więcej informacji można uzyskać w firmie Tip Topol, pod nr tel. 61/ 815 22 33.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!