Targi AUTOSTRADA POLSKA coraz bliżej

29 kwietnia 2013, 15:13

XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA, które rozpoczną się 21 maja, to okazja, by zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami i sprzętem wystawców oraz wiedzą i doświadczeniem partnerów wystawy. Wydarzenie, w którym uczestniczy około 20 000 gości, potrwa do 24 maja.

– „Targi co prawda lekko przyhamowały ale kielecka impreza – co ważne służy szerokiej integracji środowiska. Tutaj połączone są towarzyszące sobie branże. Doskonałe jest zatem połączenie targów AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO oraz MASZBUD. To jaką kondycję mają targi w zasadzie w 100% zależy od kondycji samej branży i rynku, a czasami zdarzają się spowolnienia. Jeśli prowadzona firma jest producentem typowo eksportowym to oczywiście powinna wystawiać się również na targach zagranicznych, a jeśli chodzi o kompleksowy przegląd rynku to zdecydowanie warto odwiedzić AUTOSTRADĘ.” – powiedział Marek Gajewski, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych i Promocji IMBIGS.

EXPO MASZBUD SHOW, które będzie imprezą towarzyszącą AUTOSTRADZIE -POLSKIEJ oraz XV Targom Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD jest nie tylko odpowiedzią organizatorów na potrzeby branży, lecz także skutecznym narzędziem marketingowym dla wszystkich firm, które wezmą w nim udział.

Udział w dynamicznych pokazach maszyn jest nieodpłatny dla wszystkich firm, które co najmniej dwukrotnie jako wystawcy uczestniczyły w targach MASZBUD lub AUTOSTRADA-POLSKA. Chętni spełniający kryteria otrzymają do dyspozycji odpowiednio przygotowany teren wraz z nagłośnieniem. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja – decyduje kolejność zgłoszeń. Można ich dokonywać poprzez wystanie informacji na e-mail: boron.a@targikielce.pl lub misztal.a@targikielce.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!