Wekta oszczędza dzięki felgom Alcoa

6 maja 2013, 15:06

Firma transportowa Wekta starannie wybiera dostawców sprzętu, począwszy od ciągników poprzez naczepy i części. Przedsiębiorstwo wyposażyło w felgi Alcoa całą swoją flotę, liczącą 100 pojazdów, aby obniżyć ich masę. W przyszłych zamówieniach firma planuje sprawdzić felgi Dura-Bright, za którymi przemawia łatwość konserwacji.

W 2003 r. właściciele firmy zaczęli zamawiać felgi Alcoa, aby obniżyć masę pojazdów. Po montażu felg Alcoa pojazdy zaczęły także wykazywać obniżenie zużycia paliwa. Standardowym wyborem Wekty są felgi Alcoa z aluminium polerowanego.

Przedstawiciel firmy Wekta powiedział, że felgi Alcoa nadają odpowiedni wygląd jego flocie. Dodaje, że z powodu obniżenia wagi pojazdów, oszczędności paliwa i atrakcyjnego wyglądu są dla przedsiębiorstwa najlepszym wyborem. Bardzo ważne dla Wekty jest również to, że w ciągu ostatnich 10 lat Wekta nie miała żadnych problemów technicznych z felgami Alcoa. Przedstawiciel firmy zapowiada, że kolejne pojazdy również będą wyposażane w felgi Alcoa.

Wekta została założona w Olsztynie w 1992 r. przez trzech współwłaścicieli: Edwarda Choińskiego, Tomasza Choińskiego i Czesława Chełstowskiego. Firma specjalizuje się w transporcie płynnych produktów spożywczych i zatrudnia obecnie 70 osób.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!