STILL Easy – mobilna aplikacja firmy STILL

13 maja 2013, 13:11

Dzięki aplikacji firmy STILL można w łatwy i szybki sposób sprawdzić oraz porównać wózki widłowe oferowane przez producenta. Program jest dostępny bezpłatnie przez Apple App Store.

Aplikacja STILL Easy

STILL Easy Wyróżniony nagrodą IF Communication Design dla najlepszej mobilnej aplikacji informacyjnej program składa się z czterech części. Pierwsza z nich – ProductSelector – to narzędzie pozwalające łatwo znaleźć wózek widłowy idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Po sprecyzowaniu oczekiwań, takich jak udźwig, wysokość, napęd czy tryb pracy, na ekranie wyświetlają się produkty spełniające wprowadzone kryteria. Wybór dowolnego z nich wyświetli szczegółowe parametry techniczne wózka oraz związane z nim materiały interaktywne: filmy, pokazy slajdów oraz dokładny trójwymiarowy model pojazdu oraz wnętrza jego kabiny. Obracając tabletem z zainstalowanym STILL Easy, możemy rozglądać się po wirtualnym kokpicie jak operator siedzący w jego fizycznym odpowiedniku.

Pełna oferta firmy znajduje się w module STILL PartnerPlan. Można tam znaleźć informacje na temat wózków i wyposażenia magazynów oraz proponowanych przez firmę usług, rozwiązań systemowych i możliwości ich finansowania. Moduł ten pozwala także na szybki kontakt z przedstawicielami firmy.

STILL Easy Następne dwie funkcjonalności są szczególnie atrakcyjne dla osób zainteresowanych branżą intralogistyczną oraz dla stałych klientów i sympatyków marki. Pierwsza z nich – This is STILL – to multimedialna podróż przez ponad dziewięćdziesięcioletnią historię przedsiębiorstwa założonego w 1920 r. przez Hansa Stilla.

moduł STILL News, dostarczając najświeższych wiadomości dotyczących firmy, pozwala być na bieżąco z obecnymi trendami i przyszłością rynku intralogistyki. Jeśli użytkownikowi aplikacji mało będzie zebranych w niej informacji, z każdego jej poziomu może skontaktować się mailowo bądź telefonicznie z konsultantem STILL.

Program można pobrać bezpłatnie z Apple App Store. Jest kompatybilny z iPadem z systemem operacyjnym iOS 5.0 i jego późniejszymi wersjami. Aplikacja dostępna jest w języku angielskim i niemieckim, a kolejne wersje są w trakcie przygotowywania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!