Opoltrans na Sachs Roadshow w Kamieniu Śląskim

20 maja 2013, 13:32

W maju i czerwcu odbywa się seria ekskluzywnych szkoleń technicznych i sprzedażowych połączona z bogatą częścią rozrywkową, pod nazwą Sachs Roadshow 2013. Na szkoleniach obecni są między innymi klienci sieci Opoltrans.

Opoltrans na Roadshow

Sachs Roadshow Kamień ŚląskiNajlepsi klienci Opoltrans, którzy spełnili warunki uczestnictwa w promocji i dokonali zakupów z szerokiego asortymentu koncernu ZF otrzymali łącznie 240 zaproszenia.  Rozdysponowano je na 2 cykle szkoleń: w Kamieniu Śląskim (lotnisko) oraz w Poznaniu na Torze Poznań.

 

Pierwsza grupa zaproszonych klientów miała już okazję wzięcia udziału w Sachs Roadshow, który odbył się 14 maja 2013 r. w Kamieniu Śląskim. Do dyspozycji klientów zostali oddelegowani najlepsi szkoleniowcy i opiekunowie firmy Sachs, którzy przeprowadzili m.in. szkolenia techniczne (koła dwumasowe), szkolenia Sachs Roadshow Kamień Śląskisprzedażowe (np. „Jak nie powinien wyglądać warsztat?”), jazdy porównawcze samochodami z niesprawnymi i sprawnymi amortyzatorami oraz ze sprawnym i uszkodzonym kołem dwumasowym.

 

Główną atrakcją dnia było pojawienie się specjalnie zaproszonego gościa Jorga von Ommena, dwukrotnego wicemistrza świata wyścigów serii DTM wraz z całym swoim zespołem. W związku z tym, przygotowane zostały liczne konkursy m.in. zawody cartingowe, których zwycięzcy mieli okazję przejechania się bolidem serii DTM.

 

Sachs Roadshow Kamień ŚląskiW spotkaniu uczestniczyła także grupa handlowców Opoltransu, którzy służyli swoją pomocą nie tylko w kwestiach organizacyjnych całego Roadshow, ale również byli źródłem wiedzy na tematy dotyczące nowości asortymentowych oferowanych przez firmę oraz możliwości dalszego rozwoju obustronnej współpracy. Zwieńczeniem tego niecodziennego wydarzenia, było przygotowanie przez organizatora ciekawych zestawów upominkowych oraz wspólne biesiadowanie przy grillu. Wyjątkowość tej imprezy polegała przede wszystkim na jej biznesowo-rodzinnej atmosferze.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!