Targi TransLogistica Poland 2023 – fotorelacja

10 listopada 2023, 11:05

Za nami jubileuszowa, 10. edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. W dniach 7-9 listopada 2023, sala EXPO XXI w Warszawie gościła bardzo wielu wystawców, jak i odwiedzających. Wyjątkowa frekwencja sugeruje, że branża na dobre zapomniała o czasie pandemicznym, a targi w formule osobistego spotkania nadal są dla niej bardzo istotne.

W 4 halach targowych zgromadziło się ponad 390 wystawców związanych z branżami transportową i logistyczną. Przekrój wystawców prezentujących swoje produkty był bardzo szeroki, przez co każdy przedsiębiorca obecny na targach mógł znaleźć coś dla siebie. Wciąż czekamy na komunikat organizatora targów, dotyczący liczby odwiedzających, jednak sądząc po opiniach wystawców i naszych spostrzeżeniach, było ich więcej niż w poprzednich latach.

Zdjęcia z TransLogistica Poland 2023

Po nieśmiałym odrodzeniu imprez targowych w ubiegłym roku, obecnie można już mówić o powrocie dawnej atmosfery sprzed czasu pandemicznego. Wystawcy targów zapraszali do kontaktu i chętnie odpowiadali na wszelkie pytania. Wybrane stoiska przedstawiamy w poniższej galerii.

Przez wszystkie trzy dni targów, 7-9 listopada w hali 3, działała scena „Forum TransLogistica”, na której odbywały się prelekcje, wystąpienia i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień i najnowszych rozwiązań dla transportu, logistyki i spedycji.

Wydarzenie uzupełnione było atrakcjami i niespodziankami z okazji 10. jubileuszowej edycji targów.

Portal TruckFocus.pl był Patronem Medialnym wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!