Największa w Polsce bezobsługowa stacja paliw otwarta w Godzieszowie

16 listopada 2023, 12:16

14 listopada 2023 roku firma E100 otworzyła na terenie Autoportu Godzieszów największą, automatyczną stację paliw w Polsce. Stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 – Węzeł Godzieszów (18 km A4) oraz drogi krajowej 94. Wjazd usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej Nr 296, na trasie Żagań – Lubań.

Nowopowstała stacja oferuje 13 stanowisk do tankowania i może obsłużyć 1900 pojazdów na dobę – oprócz samochodów ciężarowych również samochody osobowe i busy. Dystrybutory wykorzystują tzw. satelity, które pozwalają zatankować wszystkie zbiorniki pojazdu bez konieczności jego przemieszczania. Na każdym stanowisku dostępny jest dystrybutor Adblue.

– Oprócz tradycyjnych terminali samoobsługowych do płatności za paliwo, uruchomiliśmy możliwość rozliczenia tankowania za pomocą telefonu, w aplikacji E100 z aktywowaną usługą E100 Mobility, bez konieczności użycia terminala płatniczego. Warto też dodać, że nowa stacja jest przygotowana do obsługi transportu ponadnormatywnego – wysokość wiaty to 4,85 m – mówi Dmytro Ananskyi, Zastępca Kierownika Działu Współpracy z Dostawcami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!