DAF XD dostępny w grze wideo

22 listopada 2023, 15:52

DAF Trucks i SCS Software dodały dystrybucyjny pojazd ciężarowy DAF XD nowej generacji do gry komputerowej Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Zwycięzca konkursu „International Truck of the Year 2023” to pierwszy w historii tego typu samochód, który znajdzie się w tym niezwykle popularnym symulatorze.

DAF XD nowej generacji, który miał premierę w 2022 roku na targach IAA w Hanowerze, wyznacza nowe standardy zarówno w regionalnym, jak i międzynarodowym segmencie dystrybucyjnym. Dobrze sprawdza się pod względem wydajności, bezpieczeństwa i komfortu kierowcy.

European Truck Simulator 2

W grze gracze mogą wirtualnie doświadczyć wysokiego poziomu bezpieczeństwa modelu XD. Duża szyba przednia i duże okna boczne z bardzo nisko umieszczonymi dolnymi krawędziami w połączeniu z niskim położeniem kabiny i opcją okna widoku na krawężnik zapewniają dobrą widoczność bezpośrednią. Z kolei wyjątkowe systemy DAF Corner View i DAF Digital Vision gwarantują optymalną widoczność pośrednią, również uwzględnioną w grze.

– Z radością rozszerzamy współpracę z DAF Trucks poprzez dodanie pojazdu DAF XD do Euro Truck Simulator 2. Dzięki włączeniu modelu DAF XD do świata naszej gry możemy realizować misję, by każdy przejazd dawał graczom radość i zapewniał realistyczne wrażenia — mówi Pavel Šebor, dyrektor generalny SCS Software.

Gra Euro Truck Simulator jest dostępna w sklepie STEAM.

– Jesteśmy zachwyceni, że pojazd DAF XD, wyposażony w system DAF Digital Vision, jest dostępny w Euro Truck Simulator 2. Tysiące graczy mogą teraz samodzielnie poznać wiele wyjątkowych funkcji naszej nagradzanej ciężarówki dystrybucyjnej — uważa Rik van Aken, dyrektor ds. marketingu w DAF Trucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!