Gala Mistrzów Warsztatu – konferencja i laureaci

17 czerwca 2013, 13:12

Podczas Gali Mistrzów Warsztatu, rozdano nagrody dla zwycięzców promocji Inter Cars, w tym w kategorii sklep/warsztat ciężarówki. Odbyła się także konferencja, dotycząca działalności Inter Cars na rynku ciężarowym.

Nagrody dla uczestników Wielkiego Rajdu

Aż trzy samochody marki Skoda, odbiorą zwycięzcy promocji Inter Cars w kategorii sklep/warsztat ciężarówki. Dwójka szczęśliwców otrzymała także bony na zakupy:

  • "TIRCARS" MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY SP. J. – samochód Skoda Octavia III
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "RO-JA-TRANS" SP. Z O.O. – samochód Skoda Rapid
  • AUTO-MATUNIN  SP.Z O.O. – samochód Skoda Fabia
  • P.H.U. ART ZBYT SP.J.ANDRZEJ WOJTYCZKA BOGDAN MICHALAK – bony IC 10 tys. zł
  • LIDIA SKORUPSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE LIDCAR – bony IC 5 tys. zł

 

Inter Cars bliżej rynku ciężarowego

Podczas gali odbyła się także konferencja, poświęcona zaangażowaniu dystrybutora w rynek pojazdów ciężarowych. Poprowadził ją Witold Kmieciak – prezes firmy Feber i członek Zarządu Inter Cars. 

Celem spotkania było przedstawienie planów rozwoju oferty Inter Cars w zakresie części do pojazdów ciężarowych. Projekt o nazwie ,,kompletacja" ma oznaczać skompletowanie oferty do poszczególnych elementów pojazdów. Oznacza to w praktyce kompletowanie wszystkich części do np. danej skrzyni biegów. Obecnie poza skrzyniami biegów, kompletowana jest oferta silników. Są to 72 jednostki, które pokrywają 80-85% zapotrzebowania rynku.

Wśród poruszanych na konferencji tematów była także nowa strona internetowa firmy Feber. Posiada ona obszerny i prosty w obsłudze katalog części do naczep, dostępnych w Inter Cars. Można tam znaleźć części nie tylko do naczep Febera, ale także innych popularnych producentów.

Nowością w ofercie IC są także części marki SBB. Jest to turecki producent części na pierwszy montaż.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.12.114.*, 18 czerwca 2013, 10:04 0 0

Turecki producent na pierwszy montaż !!!!!!!! Czego pierwszy montaż " pralki " czy " rolek do kebaba" Jakaś kpina zaczynają jak Opoltrans

Odpowiedz