Nowa strona internetowa Feber

18 marca 2013, 11:01

Nowa, jasna i przejrzysta strona www wita wszystkich, którzy odwiedzają internetową witrynę firmy Feber z zamiarem zakupu lub wynajmu naczepy.

Na pierwszym planie została wyeksponowana w atrakcyjny sposób oferta nowych naczep z pełną specyfikacją każdego modelu.

W razie chęci uzyskania szerszych informacji na temat oferty – z łatwością można znaleźć handlowca w dogodnym dla siebie rejonie Polski. Informacja ta jest na stronie głównej i kieruje zarówno do przedstawicieli Feber, jak i do przeszkolonych handlowców w wybranych filiach Inter Cars SA.

Na nowej stronie nie zabrakło także informacji o wypożyczalni naczep, jak i katalogu części, gdzie oferowane są m.in.: akcesoria nadwozia i podwozia; doposażenie ramy; instalację elektryczną, hydrauliczną, pneumatyczną; zawieszenie (osie jezdne); skrzynie.

Nowa strona www.feber.com.pl jest spójna szatą graficzną ze stroną Inter Cars SA, w grupie, której znajduje się spółka Feber ale technicznie oparta na zupełnie innym – szybszym w działaniu mechanizmie działania. Posiada tzw. „przyjazne linki” i inne udogodnienia przydatne do poruszania się w sieci.

W najbliższym czasie strona zostanie przetłumaczona na kilka języków spółek zależnych, w których również uruchamiana jest sprzedaż naczep Feber oraz na j. angielski.

Strona jest dostępna pod adresem www.feber.com.pl
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!