BPW Polska na spotkaniach ZMPD

2 lipca 2013, 16:15

Walne Zgromadzenie Delegatów Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych obradowało w czerwcu dwukrotnie. Na spotkaniach swoją ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt firm, w tym BPW Polska Sp. z o.o.

BPW na spotkaniach ZMPD

6 czerwca 2013 r. obradowało Walne Zgromadzenie Delegatów Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Do Hotelu Windsor w Jachrance przyjechało prawie 200 osób, reprezentujących ok. 4800 przewoźników. Omawiano najważniejsze obecnie problemy przewoźników drogowych, dotyczące m.in. funkcjonowania przejść granicznych, ubezpieczeń, opłat drogowych, działalności firm spedycyjnych oraz weryfikacji kierowców.

21 czerwca 2013 r. odbyło się spotkanie  w Roskoszy k/Białej Podlaskiej. Był to już XIV Zjazd Przewoźników Polskich, którego współorganizatorem jest Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.Program obejmował m.in. konferencję plenarną przewoźników z udziałem zaproszonych gości, prezentację najnowszych pojazdów, naczep i urządzeń technicznych niezbędnych dla nowoczesnego transportu, spotkanie integracyjne.

Podczas spotkań, pracownicy firmy BPW Polska Sp. z o.o. przedstawili zalety nowego zawieszenia ECO Air Compact, które przeznaczone jest dla osi 9-tonowych w eksploatacji on-road zarówno z hamulcami tarczowymi, jak i bębnowymi i  zostało opracowane tak, by ułatwić proces produkcji pojazdów. Kompletny system modułowy, wraz z kompozytowymi zbiornikami ECO Air, jest całkowicie bezobsługowy, a poszczególne elementy zawieszenia można swobodnie wymieniać. Zapewniają to innowacyjne elementy, takie jak diagonalne połączenia śrubowe, czy specjalne tuleje metalowo-gumowe o zwiększonej trwałości.

Udział w spotkaniach był okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń, zaprezentowania nowości w ofercie oraz wyjaśnienia zagadnień związanych z gwarancją ECO PLUS na okres 5+3 lat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!