Lista zwycięzców Master Truck 2013

25 lipca 2013, 10:40

Zlot Master Truck to nie tylko dobra zabawa, ale także rywalizacja. Podczas imprezy, tradycyjnie już, przyznano nagrody dla najlepszych pojazdów oraz stoisk. Wyróżnienia przyznano w wielu kategoriach. Przedstawiamy zwycięzców.

Nagrody dla uczestników Master Truck

Rywalizacja w kategorii „Najlepsze stoisko" należała do najciekawszych podczas zlotu. Ostatecznie jury zdecydowało się przyznać główną nagrodę Mercedesowi, który zaprezentował pojazdy w efektownych, ekologicznych barwach. Atrakcją wystawy był Mariusz Pudzianowski, który brał udział w spotkaniach z fanami i konkursach.

Drugie miejsce przyznano stoisku Opoltrans. Dystrybutor części zaprezentował bardzo duży fragment swojego asortymentu, co przypadło do gustu zwiedzającym, jak i jury.

Trzecie miejsce przyznano stoisku Volvo. Do tej marki należało także zwycięstwo w prestiżowej kategorii Master Truck of the Year.  Nagrodę zdobył najnowszy model FH.

Najlepszą Ciężarówką Master Truck 2013 została Scania „Indian” ze Szwecji, której właścicielem jest T. Gahnes Akeri. Na podium zmieściły się także Volvo „Lonly Ranger” z Danii oraz  Scania Hot Rod z firmy Rępiński Transport z Kościerzyny.

Zwycięzca tej kategorii stanął także na podium w kilku innych zestawieniach – na najlepsze wnętrze kabiny i ciężarówkę publiczności. Scania Hot Rod z firmy Rępiński Transport została także najlepszą ciężarówką Polski w opini jury. Za to nagrode publiczności zdobył Mercedes Actros T. Mularskiego z Kłodawy.

Zobacz pełną listę zwycięzców Master Truck 2013

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!