Ta firma pokaże nowoczesną technologię. Kongres Intermodal In Poland 2024.

12 czerwca 2024, 15:52

Czwarta edycja Kongresu Intermodal In Poland to jedno z największych wydarzeń dotyczące transportu intermodalnego. To też daje pole do popisu wielu firmom, które chcą się pochwalić nowoczesną technologią.

Kongres Intermodal In Poland 2024

Kongres Intermodal In Poland potrwa do 14 czerwca. Na wydarzeniu zebrało się wielu krajowych i zagranicznych ekspertów z branży transportu, spedycji i logistyki. Wśród nich znalazła się firma Wielton, czyli największy polski producentów naczep i przyczep.

– Kongres Intermodal In Poland to największe wydarzenie dedykowane branży transportu intermodalnego, dlatego również i w tym roku nie mogło na nim zabraknąć firmy Wielton. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń w tym zakresie – Piotr Agata, Dyrektor ds. Rozwoju Produktu Wielton S.A

konkres-intermodal-in-poland-wielton

Wielton przedstawi swoje dwa flagowe produkty: naczepę kurtynową MEGA z systemem intermodalnym (typu huckepack) oraz rozsuwaną naczepę podkontenerową Container Master R2. Naczepa kurtynowa MEGA umożliwia transport towarów o wysokości do 3 metrów przy całkowitej kubaturze około 100 m³, a jej niska masa własna oraz możliwość przewożenia koleją i promem mają obniżać koszty eksploatacji. Container Master R2, wykonana ze stali S700, jest naczepą, która może być mechanicznie lub pneumatycznie rozsuwana, pozwalając na transport różnych rodzajów kontenerów.

Naczepy marki Wielton będzie można zobaczyć na stoisku zewnętrznym podczas kongresu w dniach 12-14 czerwca.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!