System GBOX korzysta z Google Maps API for Business

15 listopada 2013, 14:41

Satelitarny system lokalizacji GBOX już od 4 lat korzysta z map Google. Dzięki współpracy z tym partnerem, system GBOX może zaproponować swoim klientom wiele funkcjonalności.

Należą do nich między innymi:

  • widok „Street View”, który umożliwia obejrzenie panoramy miejsca, w którym znajduje się pojazd, tak jakby użytkownik stał w tym miejscu;
  • informacja o aktualnym natężeniu ruchu w całej Europie – przejrzysta graficzna forma prezentacji natężenia ruchu umożliwia szybką i wygodną weryfikację, czy pojazd dotrze na miejsce na czas;
  • możliwość przeglądania zdjęć satelitarnych terenu, szybkie wyznaczanie trasy wraz z techniką jej ręcznego przeciągania po mapie, czy też widok terenu.

 

System GBOX od początku współpracy z Google, korzysta z pełnego wsparcia technicznego dla map dostępnego jedynie dzięki wykupieniu licencji Google Maps API for Business. Uznany i duży dostawca jak Google zapewnia klientom korzystającym z GBOX, pewność i stabilność w używaniu dostarczanych map oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań mapowych na świecie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!