Program DBK Truck & Cargo Assistance

19 grudnia 2013, 12:53

Grupa DBK, we współpracy z Europ Assistance uruchamia program DBK Truck & Cargo Assistance. Jest on skierowany jest do właścicieli firm z branży transportowej – zwłaszcza realizujących transport międzynarodowy.

Nowa usługa dla branży transportowej

DBK Truck & Cargo Assistance to usługa, w ramach której w przypadku nieplanowanych i nieszczęśliwych zdarzeń, jak kradzież, wypadek czy awaria pojazdu, całkowita obsługa zdarzenia realizowana jest przez działające przez całą dobę call center. Dla przedsiębiorców oznacza to, że kierowca, dzwoniąc pod numer +48 22 205 30 25 otrzyma niezbędną pomoc, ale także przekaże obsługę szkody na ręce wykwalifikowanego personelu.

Pomoc, jaką można otrzymać w ramach DBK Truck & Cargo Assistance, obejmuje m.in.: holowanie pojazdu, podnoszenie i usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, dozór ładunku, organizację przeładunku towaru, przechowanie pojazdu na strzeżonym parkingu, zakwaterowanie kierowców w hotelu, transport kierowców do miejsca docelowego bądź zamieszkania, odbiór pojazdu po naprawie bądź dowóz kierowcy zastępczego. Prócz tego, w razie potrzeby, Centrum Pomocy oferuje wsparcie w zakresie tłumaczenia (j. angielski) czy pośrednictwa w rozmowach z policją, służbami granicznymi czy ośrodkami medycznymi. W przypadku braku dokumentów niezbędnych do kontynuowania podróży (listy przewozowe, polisy ubezpieczeniowe, dokumenty pojazdu lub załogi pojazdu), Centrum Pomocy może również zorganizować dostarczenie wskazanych dokumentów załodze pojazdu. Pod telefonem Centrum Pomocy dyżuruje również lekarz, który w razie wypadku czy problemów ze zdrowiem udzieli informacji nt. sposobu dalszego postępowania. W ramach usługi możliwa jest także organizacja pomocy medycznej oraz pokrycie jej kosztów.

Więcej informacji na stronie internetowej Grupy DBK.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!