Czternaście licencji OEM na oleje silnikowe Comma TransFlow CV

20 stycznia 2014, 14:53

Linia olejów silnikowych TransFlow firmy Comma, przeznaczona do pojazdów dostawczych i ciężarowych, uzyskała 14 licencji producenta oryginalnego sprzętu (OEM). Linia TransFlow obejmuje oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne o niskiej zawartości SAPS, dostępne w opakowaniach o pojemności od 5 l do 205 l.

Licencji OEM udzieliło sześciu czołowych producentów pojazdów dostawczych i ciężarowych, w tym Mercedes-Benz, MAN, Renault i Volvo.

– „Rynek pojazdów dostawczych i ciężarowych zmienia się w wyniku wprowadzenia surowszych norm emisji, ale także w wyniku działań zmierzających od zmniejszenia zużycia paliwa. Zmiany te powodują, że klienci poszukują olejów silnikowych o lepszej wydajności, niższej lepkości, półsyntetycznych lub syntetycznych. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasze produkty spełniają oczekiwania rynku.” – powiedział Mike Bewsey, Sales & Marketing Director w firmie Comma – „Firmy na całym świecie są zależne od swoich flot pojazdów dostawczych i ciężarowych — czas to pieniądz i nikt nie może pozwolić sobie na przestoje. Dlatego jesteśmy dumni, że klienci używający naszych produktów mają do nich pełne zaufanie.” – dodał.

Wszystkie produkty smarne Comma są komponowane i wytwarzane zgodnie z procesem akredytacji przewidzianym w Europejskim Systemie Zarządzania Jakością Smarów Silnikowych (EELQMS) i specyfikacjach Amerykańskiego Instytutu Naftowego (API).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!