Laur Buildera 2014 dla Mercedesa Arocsa

18 lutego 2014, 12:34

Mercedes-Benz Arocs został uhonorowany nagrodą „Laur Buildera”. Pojazd wyróżniono w kategorii „środki transportu”.

Laur dla Arocsa

Nagrodę przyznano za zachowywanie przez pojazd wysokich standardów ekologicznych podczas pracy w trudnych warunkach. Swój wybór jury uzasadniło innowacyjnością w dziedzinie pojazdów ciężarowych dedykowanych budownictwu. Arocs spełniający restrykcyjną normę emisji spalin Euro VI, wykazuje się jednocześnie wytrzymałością i wydajnością.

Gama Arocsa składa się z wielu, dopasowanych do potrzeb rynku modeli. Nowe wywrotki, wywrotki z napędem na wszystkie koła, betonomieszarki, ciągniki siodłowe i modele z zabudową skrzyniową dostępne są jako pojazdy z dwiema, trzema lub czterema osiami w 16 wariantach mocy: od 175 kW (238 KM) do 460 kW (625 KM).

Laury Buildera są wyróżnieniami co roku przyznawanymi przez miesięcznik „Builder" firmom i instytucjom, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój branży budowlanej i działających w niej firm. Kapituła bierze pod uwagę dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma – klient. Tegoroczna gala odbyła się 12 lutego 2014 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!