Wielton na MAN Trucknology Days 2014 w Monachium

25 marca 2014, 16:23

Wielton wziął udział w targach MAN Trucknology Days 2014. Wizyta okazała się dla firmy podwójnie cenna, gdyż zaowocowała podpisaniem umowy z koncernem MAN.

Wielton podpisał nową ramową umowę która wyróżnia spółkę spośród pozostałych dostawców, plasując tym samym jako globalnego producenta zabudowań dla koncernu MAN. Jest to kolejny krok rozwoju współpracy z niemieckim producentem ciężarówek. Zabudowy Wielton są zamawiane przez dilerów MAN z całego świata. Powodzenie współpracy zostało sformalizowane podczas Man Trucknology Days 2014.

W ubiegłym roku Wielton dostarczył zabudowy do co najmniej 25 krajów na świecie. Wartość zamówień na eksport przekroczyła 45 mln zł. Dla porównania w 2010 r. zamówienia z zagranicy na zabudowania kształtowały się na poziomie 7 mln zł. Wielton liczy, że poprzez nową umowę zdynamizuje eksport swoich produktów. Tym bardziej, że nowe rozwiązania technologiczne przyjęte w produkcji zabudowań, wpływają na zmniejszenie ich masy, dużą ładowność i nowoczesną linię. Czytaj więcej.

Targi MAN Trucknology Days 2014, które odbyły się w Monachium 21 i 22 marca odwiedziło ponad 7 tys. osób. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!