Master Mechanic – wkrótce wyniki konkursu Inter Cars

19 maja 2014, 15:13

Jeszcze w tym tygodniu poznamy nazwiska zwycięzców konkursu organizowanego przez Inter Cars SA. Odbyły się już finały obu kategorii konkursu – Master Mechanic – auta osobowe oraz Master Mechanic – ciężarowe.

Finały odbyły się w minioną sobotę, 17 maja 2014 r., w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Maz. Przybyli na nie mechanicy z całej Polski, którzy pomyślnie przeszli eliminacje.

Zadanie finałowe polegało na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej, na co uczestnicy konkursu mieli 90 minut. Pytania obejmowały zakres tematyczny szkoleń technicznych organizowanych przez Inter Cars SA. Sfomułowano je jednak w taki sposób, żeby mogły na nie odpowiedzieć nawet te osoby, które nie brały udziału w szkoleniach. Mechanicy musieli popisać się wiedzą dotyczącą m.in. układów hamulcowych, klimatyzacji, wtryskowych i elektrycznych, diagnostyki, skrzyń biegów, geometrii zawieszenia oraz pomiarów oscyloskopowych. Zwycięzcami konkursu zostali mechanicy, którzy zdobyli największą liczbę punktów w testach.

– „Od 6 lat pracuję jako mechanik. Ten test był dużo trudniejszy od eliminacyjnego. Najwięcej problemów miałem z tymi zagadnieniami, na szkoleniu z których nie byłem." – powiedział Gabriel Jasek z AUTOAS s.c. z Krakowa.

Większość z finalistów skończyła rozwiązywanie testu już po godzinie. Pozostali skrupulatnie sprawdzali swoje odpowiedzi do ostatnich minut. Finałowe rozgrywki poprzedziły eliminacje, które odbyły się w sobotę, 26 kwietnia w trzech lokalizacjach – Zespole Szkół nr 6 w Tychach, Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach oraz filii Inter Cars SA w Komornikach.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe:

  • I miejsce – za zdobycie pierwszego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 2000 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 5000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA)
  • II miejsce – za zajęcie drugiego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1600 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 4000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA)
  • III miejsce – za zajęcie trzeciego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1200 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 3000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).

 

Właściciel warsztatu, który jest klientem Inter Cars SA mógł zgłosić do konkursu tylko jedną osobę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!