8000 mechaników weźmie udział w konkursie Scania Top Team

16 czerwca 2014, 14:57

Rusza kolejna edycja globalnego konkursu Scania Top Team. Biorą w nim udział mechanicy oraz specjaliści zajmujący się częściami zamiennymi. W programie szkoleniowym w formie zawodów wystąpi 8 000 specjalistów z 60 krajów.

Scania Top Team służy stałemu rozwijaniu wiedzy, zdolności i umiejętności pracy w zespole. W szranki stają zespoły serwisowe z całego świata. Konkurs promuje również zawód mechanika wśród wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów.

– „Głównym celem serwisów Scania na całym świecie jest wykonywanie usług, które służą wspieraniu działań naszych klientów.” – mówi Christian Levin, wiceprezes Commercial Operations w firmie Scania – „To wymaga bardzo sprawnego zespołu. Scania Top Team w fantastyczny sposób podkreśla wagę wykształcenia, kwalifikacji technicznych i umiejętności współpracy cechujących ludzi, którzy każdego dnia mają bezpośredni kontakt z klientem.” – dodaje.

Scania przekształciła swój konkurs, zorganizowany po raz pierwszy w Szwecji przed 25 laty w zawody o obecnym kształcie i globalnym zasięgu. W tym roku odbywają się one na szczeblu międzynarodowym już po raz dziewiąty. Wystartuje w nich ponad 8000 specjalistów z 60 krajów, którzy w ramach konkursu będą doskonalić wiedzę teoretyczną i praktykę serwisową.

Eliminacje krajowe zaczynają się od teorii, a wieńczy je finał obejmujący zarówno teorię, jak i praktykę. Zwycięzcy z poszczególnych krajów spotkają się podczas pięciu, międzynarodowych rund regionalnych. Wyłonią one 10 drużyn, które będą walczyć w światowym finale w dniach 3-5 grudnia 2015 w Södertälje w Szwecji.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!