Autosan sprzedaje kolejne autobusy międzymiastowe

18 czerwca 2014, 10:04

Autosan dostarczył dwa z czterech EUROLIDER-ów 9 zamówionych przez firmę Wispol z Cieszyna, natomiast Gmina Kościerzyna odebrała 10-metrowy międzymiastowy autobus LIDER 10. EUROLIDER 9 trafił niedawno także do gminy Czosnów.

Do klienta dostarczone zostały dwa z czterech EUROLIDER-ów 9 zamówionych przez firmę Wispol z Cieszyna. W autobusach zastosowane zostały silniki IVECO EEV oraz manualne skrzynie biegów ZF. Obydwa posiadają 39 miejsc siedzących na uchylnych fotelach wyposażonych w pasy bezpieczeństwa. Komfort podróżowania zapewnia m.in.: klimatyzacja z indywidualnymi nadmuchami i oświetleniem. Autobusy wyposażone zostały dodatkowo w ledowe oświetlenie wnętrza oraz kierunkowe tablice elektroniczne. EUROLIDER 9 w bardzo podobnej kompletacji trafił również w ubiegłym miesiącu do Gminy Czosnów.

Gmina Kościerzyna odebrała 10-metrowy międzymiastowy autobus LIDER 10. W tym autobusie z kolei zamontowany został silnik CUMMINS EURO 5 i podobnie jak we wcześniej opisanych manualna skrzynia biegów. LIDER 10 wyposażony został w 43 fotele pasażerskie oraz fotel pilota. Dodatkowo przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!