Tytuł Dealera Roku dla Auto Partner J. A. Garcarek

24 czerwca 2014, 14:19

Mercedes-Benz Polska co 6 miesięcy monitoruje i ocenia działalność swoich dealerów. W segmencie pojazdów ciężarowych oraz dostawczych najlepiej oceniono firmę Auto Partner J. A. Garcarek z Ociąża k. Kalisza, która pozostaje liderem od kilku lat.

Mercedes-Benz Polska od 2005 roku prowadzi system kompleksowej oceny dealerów. Punktowane są cztery kryteria:

  • realizacja celów/osiąganie wzrostu działalności;
  • kondycja finansowa;
  • jakość obsługi klienta;
  • jakość współpracy z Mercedes-Benz Polska.
     

Każdemu z obszarów przyporządkowuję się taka samą wagę 25%. Oceny dokonuje Dział Zarządzania Siecią Dealerską.

Tytułem Dealera Roku 2014 w kategoriach Samochody Dostawcze oraz Samochody Ciężarowe została firma Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.J. Dealer może się pochwalić wzrostem sprzedaży, rentownością i najwyższymi notami za dedykację i współpracę z Mercedes-Benz Polska oraz wysoką jakością w dziedzinie obsługi klienta.

– „Cieszymy się po raz kolejny z tytułu Dealera Roku samochodów ciężarowych i dostawczych, daje nam to dalszą mobilizację do działania i satysfakcję z tego, że wciąż idziemy w dobrym kierunku, co dostrzegają nasi klienci jak i centrala Mercedes-Benz, która nie przechodzi obok naszego zaangażowania obojętnie. Chcemy podziękować całej załodze bo, to nie tylko sukces nasz – jako szefów – ale całego grona pracowników, które wkłada w to swoją ciężką pracę” – mówi Andrzej Garcarek, współwłaściciel firmy.

Osoby czekające na serwis samochodu mogą usiąść na wygodnych kanapach, obejrzeć telewizję, poczytać czasopisma i napić się zimnych lub gorących napojów. Dla kierowców przygotowano również pokoje hotelowe. Przez panoramiczną szybę można obserwować pracę serwisu. Można też skorzystać z menu restauracji Mercedes Cafe, mieszczącej się przy obiektach sprzedażowych i serwisowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!