Madonna na zlocie Master Truck

14 lipca 2014, 10:11

Utalentowana skandalistka, znana na całym świecie amerykańska piosenkarka zagości na zlocie Master Truck, który odbędzie się już w najbliższy weekend w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.

Master Truck już w najbliższy weekend

Gwiazdą zlotu nie będzie jednak popularna Madonna we własnej osobie, ale jej ponad czterometrowy wizerunek. Artystka zainspirowała jednego z najbardziej utytułowanych właścicieli tuningowanych ciężarówek w Europie, Juhę Ristimaa z Filandii, który swój najnowszy pojazd postanowił ozdobić jej sylwetką oraz motywami muzycznymi związanymi z Madonną.

Właściciel pojazdu najwyraźniej lubuje się w postaciach kina i sceny muzycznej, bo to nie pierwszy pojazd z jego warsztatu, który został ozdobiony wizerunkami celebrytów. Kilka lat temu w Opolu, Fin zaprezentował ponad 25-metrowy zestaw, na którym widnieli między innymi Marylin Monroe, Frank Sinatra, czy Bob Marley. Precyzyjnie odtworzone podobizny znanych ludzi to nie wszystko. Zdobienie całego pojazdu jest zawsze zaaranżowne w każdym detalu, dopasowując do motywu przewodniego wnętrze kabiny i akcesoria, które są jedyne w swoim rodzaju, zaprojektowane i wykonane wyłącznie na potrzeby tego konkretnego projektu. I tym razem jest podobnie.

Wielometrowy zestaw zachwyca już na pierwszy rzut oka. We wnętrzu znajduje się coś na kształt garderoby, lub atelier, którym nie pogardziłaby bohaterka tej ciężarówki. W miejscu standardowej leżanki znajduje się wygodna kanapa, a całość aranżacji dopełniają oryginalne detale. Widowiskowe w tym pojeździe są nawet tylne drzwi, na których widnieją napisy niczym z albumu muzycznego, bądź okładki koncertowego DVD, ze spisem wszystkich wykonawców i osób zaangażowanych w realizację tego projektu. Aż trudno uwierzyć, że to, jeżdżące dzieło sztuki, wykonuje codzienne zadania transportowe, wożąc napoje i produkty spożywcze po terenie całej Skandynawii.

10. Master Truck, który już w najbliższy weekend odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem będzie dla wielu jedyną okazją, aby na własne oczy ujrzeć ten pojazd. „Madonna” przypłynie w czwartek do Gdańska promem dzięki uprzejmości firm PKS Gdańsk-Oliwa, należącego do niego portalu Promy24.com oraz linii promowych Polferries. Firmy te praktycznie od zawsze wspierają organizację imprezy, transportując gratis przez morze jej skandynawskich uczestników. PKS Gdańsk-Oliwa, Promy24.com oraz linie promowe Polferries dołożyły swoją „cegiełkę” w możliwość przetransportowania przez morze tego – u nas ponadgabarytowego – pojazdu. Cały zestaw przekracza 25 metrów długości i, choć nie będzie nic transportował, potrzebuje specjalnego zezwolenia na przejazd po polskich drogach oraz eskorty. W związku z tym, zestaw będzie „pilotowany” przez profesjonalne firmy astystujące transportom ponadgabarytowym – firmy Auto-Hol z Bydgoszczy oraz Maro-Trans z Katowic. Jadąc w kierunku Opola, kierowca odbierze przepisową przerwę w Rzgowie pod Łodzią, gdzie dołączą do niego inne tuningowane ciężarówki będące w drodze na zlot Master Truck. W piątek przed południem wszyscy wspólnie ruszą do Polskiej Nowej Wsi, gdzie na lotnisku Aeroklubu Opolskiego i autodromie Delta odbywa się dziesiąty, jubileuszowy zlot.

Oprócz najpiękniejszych ciężarówek, impreza będzie obfitować w inne atrakcje dla całej rodziny, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp kosztuje 15 złotych od osoby dorosłej, a dzieci do lat 12 wchodzą na zlot gratis. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Madonną, Jockerem, Ghost Riderem, Paulem Walkerem, Axlem Rose, Johnym Deepem, Michaelem Schumaherem i wieloma innymi słynnymi postaciami.

 

Tegoroczny Master Truck odbędzie sie w dniach 18-20 lipca.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!