Jubileusz Febera

14 lipca 2014, 10:05

W sierpniu bieżącego roku firma Feber będzie obchodzić jubileusz dziesięciolecia swojej obecności na rynku producentów pojazdów

Sieradzki producent pojazdów, firma Feber powstała w 2004 roku. Jej inicjatorem i założycielem był Inter Cars. Przez pierwsze lata produkowano różnego rodzaje pojazdy, a od 2010 roku rozpoczęła się produkcja wywrotek oraz pojazdów robionych na życzenie klienta.

Febera wyróżnia na rynku dostosowanie oferty pod życzenie i potrzeby klienta. Konstruktorzy naczep zwracają dużą uwagę na wygląd poszczególnych elementów.Firma stale rozwija się i wprowadza nowe rozwiązania. Obecnie produkowane są naczepy o kubaturach od 24 do 74 m3 o różnych typach zamknięcia i konfiguracji. Uzupełnieniem oferty są pojazdy marek Cometto i Legras. Dostępne są też naczepy wywrotki, z ruchomą podłogą, niskopodwoziowe, burtowe, o różnych typach zabudowy.

Dzięki utworzeniu wypożyczalni klienci mają możliwość przetestowania wyrobów i wybrania najbardziej optymalnego dla siebie rozwiązania.

Przez 10 lat istnienia Feber doczekał się odbiorców swoich produktów w kraju i za granicą. Oferta firmy dostępna jest we wszystkich filiach Inter Cars SA. Jubileusz firmy będzie obchodzony m.in. podczas 14 Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!