Inter Cars na zlocie Master Truck

14 lipca 2014, 11:19

Inter Cars zaprasza na swoje stoisko wystawowe, które będzie można spotkać na zlocie Master Truck w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.

Zlot rozpocznie się w najbliższy piątek, 18 lipca i potrwa do niedzieli, 20 lipca. Impreza będzie obfitowała w szereg atrakcji, nie tylko dla wielbicieli ciężarówek. Corocznie, największym powodzeniem i uznaniem cieszy się pokaz ciężarówek z całej Europy. Na tegoroczny zlot przybędą piękności m.in. z Czech, Niemiec, Słowacji, Danii, Finlandii, a nawet Włoch. Będą także tuningowe premiery. Zmodyfikowane pojazdy to nie jedyne atrakcje zlotu. Na odwiedzających imprezę będą czekały samochodowe loże tematyczne gromadzące m.in. pojazdy amerykańskie – ciężarowe i osobowe, oldtimery – pojazdy retro w różnym wymiarze, pojazdy specjalne – pomoce drogowe i straże pożarne, a także motocykle. Spotkać będzie można także właścicieli pojazdów rodem z PRL-u.

Na stoisku  Inter Cars, które znajdzie się w strefie B nr 21, będzie można zapoznać się ze wszystkimi działami firmy związanymi z częściami do pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów. Nie zabraknie także firmy Feber – producenta pojazdów oraz widowiskowej ciężarówki Show Car, czyli mobilnej sali szkoleniowej. Dla zwiedzających przygotowano bardzo szeroką prezentację akcesoriów  i wyposażenia oraz oświetlenia. Odbędzie się także pokaz proponowanych szkoleń technicznych przy pojeździe.

Dodatkowo, wszyscy klienci Inter Cars, którzy odwiedzą stoisko firmy podczas zlotu i zostawią wypełnioną ankietę, otrzymają prezent.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!