Klimatyzacja postojowa Vitrifrigo RW3300T w ofercie firmy ENA Truck

5 sierpnia 2014, 9:31

Dachowa klimatyzacja postojowa RW3300T charakteryzuje się niskim poborem prądu przy dużej wydajności chłodzenia dzięki zastosowaniu dedykowanego kompresora 24V. Urządzenie jest dostępne w ofercie firmy ENA Truck.

Konkurencyjne urządzenia maja często kompresory 230 V i przetwornice na 24V, co skutkuje wyższym poborem prądu i zazwyczaj niższa mocą chłodzenia. Niestety te urządzenia przy używanych akumulatorach wyłączają się często już po 2 godzinach użytkowania ze względu na niskie napięcie na akumulatorze.

Klimatyzacja Vitrifrigo RW3300T charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami chłodzenia oraz niedużym zużyciem energii. Sprężarkowa klimatyzacja postojowa chłodzi i osusza kabinę samochodu podczas postoju przy wyłączonym silniku, pozwala wypoczywać w komfortowych warunkach niezależnie od temperatury i wilgotności powietrza na zewnątrz. Daje ulgę podczas parnych, gorących letnich nocy. Sterowanie urządzenia odbywa się manualnie na panelu elektronicznym lub zdalnie za pomocą pilota – mamy tutaj możliwość nastawienia żądanej temperatury.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Pawel, 22 sierpnia 2017, 13:58 0 0

Witam
Cóż chyba tylko w nocy daje rade .
Niestety w słoneczny dzień nie warto włączać.
Moja po 2 miesiącach padła błąd a139 i koniec.

Odpowiedz