Jubileusz Febera i przedstawienie nowego dyrektora zarządzającego

1 września 2014, 16:07

Andrzej Kajda został nowym dyrektorem zarządzającym firmy Feber. Informację ogłoszono podczas obchodów 10-lecia sieradzkiego producenta pojazdów.

Świętowanie jubileuszu na Targach Inter Cars

Andrzej Kajda FeberFabryka pojazdów Feber sp. z o.o. powstała 30 sierpnia 2004 roku z inicjatywy Inter Cars S.A. Z okazji dziesięciolecia w uroczysty sposób podziękowano pracownikom za współpracę i wręczono okolicznościowe pamiątki. Nie mogło zabraknąć także tortu.

W trakcie spotkania z załogą został również zaprezentowany nowy dyrektor zarządzający, Andrzej Kajda. Objął on stanowisko 1 września 2014, ale z firmą Feber związany jest od 8 lat. Na początku zajmował się planowaniem i nadzorem nad procesem produkcji. Od 2008 roku był odpowiedzialny za dział eksportu, a od października ubiegłego roku pełnił również obowiązki kierownika zakładu.

Kameralne spotkanie z pracownikami, to nie koniec, a dopiero początek obchodów jubileuszu. Prawdziwe świętowanie będzie miało miejsce na 14. targach Inter Cars, które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie. W sobotę 6 września o godzinie 13.00 w sali nr 4 centrum konferencyjnego odbędzie się prezentacja, w trakcie której podsumowane zostanie 10 lat działalności Febera. Na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko firmy będą czekały atrakcyjne oferty oraz niespodzianki. Będzie możliwość zapoznania się z pełną ofertą produktów obejmującą: naczepy wywrotki, naczepy z ruchomą podłogą, wypożyczalnię naczep, serwis powypadkowy i remonty. Zaprezentowane zostaną również wybrane części zamienne oraz katalog części w wersji online oraz papierowej. Chętni będą mogli zaprojektować swoją „wymarzoną” naczepę za pomocą specjalnego konfiguratora. Na pytania klientów odpowiedzą regionalni menagerowie sprzedaży. W pobliżu hali ustawiony zostanie pojazd ekspozycyjny, czyli naczepa wywrotka 52m3 klapo-drzwi z nową ramą, tzw. łabędzią szyją. Atrakcyjność stoiska urozmaici również telebim, na którym będzie wyświetlana prezentacja i film o firmie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

były m, 2 stycznia 2023, 22:01 2 0

odpowiedni facet po 8 latach na odpowiednim stanowisku. Poprzednich dwóch mądrych Wisienka i Pan Quad do rozliczenia

Odpowiedz