Jubileusz sieci warsztatów Q-Service Truck i spółki Feber

11 września 2014, 13:37

Podczas 14. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów celebrowane były okrągłe urodziny podmiotów związanych z Inter Cars SA. Poza 15. urodzinami sieci warsztatów Q-Service Truck świętowano także 10-lecie istnienia spółki Feber. Oba jubileusze zaakcentowano podczas specjalnie przygotowanych konferencji dla klientów, pracowników, mediów oraz sympatyków Febera i sieci Q-Service Truck.

Q-Service Truck

Spotkanie poświęcone sieci warsztatów ciężarowych Q-Service Truck poprowadził Krzysztof Oleksowicz, członek zarządu i założyciel Inter Cars. Przypomniał on zarówno ideę, która przyświecała powstaniu sieci, jak i główne elementy na drodze do jej rozwoju. Podkreślał, że warsztaty łączą nie tylko założenia biznesowe, ale niespotykane nigdzie indziej relacje partnerskie, integracja, wzajemna pomoc i współpraca, które należy podtrzymywać.

Podczas konferencji oficjalne słowa podziękowania popłynęły do tych warsztatów, które są zrzeszone w sieci od początku jej istnienia, czyli od 15 lat. Był to ukłon w stronę tych, którzy od początku przyczyniali się do rozwoju sieci i są z nią obecni najdłużej. Dla właścicieli warsztatów obecnych na spotkaniu przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Feber

Na jubileuszowej konferencji Febera pojawił się zarząd spółki, jej klienci, partnerzy i współpracownicy. Spotkanie poprowadził nowy dyrektor zarządzający spółki – Andrzej Kajda. Przypomniał on historię firmy, skupiając się na kamieniach milowych, które doprowadziły ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

Dla uczestników spotkania istotne były także informacje dotyczące zagranicznej działalności. Najwięcej produktów sprzedawanych jest do Francji, Niemiec, Belgii, Norwegii, Szwecji oraz Danii. Roczny wzrost sprzedaży eksportowej mieści się obecnie w granicach 20-30%, a więc jest bardzo duży i obiecujący w perspektywie przyszłych lat. Podczas konferencji, Andrzej Kajda zapowiedział nowość w ofercie, która ma pojawić się już w przyszłym roku. Mowa o odchudzonej o 600 kilogramów (w stosunku do obecnych naczep) naczepie aluminiowej, która powinna cieszyć się bardzo dużym zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Na konferencji zaprezentowano film korporacyjny ukazujący proces produkcji naczepy od momentu tworzenia projektu, aż do końcowych szlifów. Okazuje się, że wykonanie produktu zajmuje około 200 roboczogodzin. W ciągu 10 lat istnienia w Feber wyprodukowanych zostało około 6000 naczep.

W trakcie spotkania nie zabrakło podziękowań dla partnerów, dzięki którym i dla których istnieje Feber.  Oba spotkania zakończyła symboliczna lampka i urodzinowy tort.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!