Przewoźnik z Petersburga zamawia 700 DAF-ów

2 października 2014, 15:12

Monopoly, jedna z największych firm w Rosji specjalizujących się w transporcie artykułów spożywczych, zakupi 700 nowych ciężarówek DAF XF. Zamówienie zostało podpisane podczas targów IAA w Hanowerze. Dostawy pojazdów będą realizowane w 2014 i 2015 roku. Dzięki nim flota firmy wzrośnie do ponad 1000 pojazdów.

Zamówienie zostało podpisane podczas targów IAA w Hanowerze przez Ilię Dmitriewa i Maksima Onyfrienko – dyrektorów Monopoly, Marcela Verbeetena – dyrektora generalnego dealera pojazdów DAF, Terra Truck, oraz Rona Bonsena – członka zarządu DAF odpowiedzialnego za marketing i sprzedaż.

– „Wybraliśmy DAF po prześledzeniu wyników ciężarówek, kiedy okazało się, że niezawodność, jakość, oszczędność paliwa i niskie koszty posiadania plasują te modele w światowej czołówce” – powiedział Ilia Dmitriew po podpisaniu kontraktu – „Jako profesjonaliści w zakresie logistyki wiemy, że nasi klienci oczekują od nas terminowych dostaw. Tak więc od pojazdów, którymi się posługujemy, wymagamy maksymalnej niezawodności i stałej gotowości do działania. Dlatego też wybraliśmy DAF na naszego partnera.” – dodał.

– „Firma DAF jest dumna, że otrzymała zamówienie od Monopoly, wiodącej rosyjskiej firmy transportowej” – powiedział Ron Bonsen, członek Zarządu DAF Trucks – „To wspaniały wyraz uznania dla naszych znakomitych produktów i profesjonalnej sieci dealerów w Rosji.” – dodał.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

31.61.131.*, 3 października 2014, 0:43 0 0

Pewnie to przeprosiny za zestrzelenie samolotu z 200 pasażerami nad Ukrainą.

Odpowiedz

77.252.178.*, 7 października 2014, 11:22 0 0

Ciekawe, czy będą mieli co transportować...

Odpowiedz