Konfigurator Feber w wersji mobilnej

20 października 2014, 15:58

Konfigurator pojazdów firmy Feber to narzędzie pozwalające na zbudowanie naczepy spełniającej indywidualne wymagania klienta. Już wkrótce zostanie udostępniony także w wersji mobilnej.

Konfigurator pojazdów to program komputerowy, który jest w stanie wskazać produkt optymalnie spełniający wymagania klientów. Handlowcy Febera za jego pomocą określają dane techniczne naczepy m.in. typ skrzyni ładunkowej, jej objętość i materiał, z jakiego ma zostać wykonana. Następnie wyznaczają takie parametry jak długość, szerokość i wysokość. Tak zaczyna się tworzenie pojazdu na specjalne życzenie klienta.

Konfigurator pojazdów działa w Feberze od 2012 roku, ale ma za sobą już kolejne wydania.  Program rokrocznie wzbogacany jest o nowe typy oraz modele wywrotek, nowe rozwiązania techniczne i lżejsze materiały.

Program zmieni się także w 2015 roku.

– „Chcemy przygotować mobilną  wersję konfiguratora, umożliwiającą korzystanie z niego np. za pomocą tabletu. Dzięki temu nasi przedstawiciele będą w stanie zaprezentować klientowi ofertę  w każdym miejscu i czasie,  bez dostępu do internetu." – wyjaśnia Andrzej Kajda, Dyrektor Zarządzający Feber Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie www.feber.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!