E-learning w FM Logistic

, 6 listopada 2014, 14:55

FM Logistic uruchomiło platformę e-learningową. Daje ona pracownikom firmy nowe możliwości zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego. Po dobrym przyjęciu projektu w Polsce, zarząd Grupy FM podjął decyzje o wdrożeniu tego rozwiązania w innych krajach.

– „Współczesna rzeczywistość rynkowa stawia przed nami kolejne wyzwania. Wpłynęła ona także na zmianę formuły zarządzania zasobami ludzkimi. Zdajemy sobie sprawę, że by być konkurencyjnym należy stale  doskonalić się i uczyć, dlatego postanowiliśmy umożliwić kształcenie naszemu zespołowi niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska. Stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii” – mówi Magdalena Hotyńska – Dyrektor HR w FM Logistic. – „Dzięki platformie e-learningowej nasi pracownicy mają szanse zbywać nową wiedzę w możliwie najefektywniejszy sposób jakim jest  metoda blended learning” – dodaje.

Blended learning to mieszana metoda kształcenia, która opiera się na połączeniu bezpośredniego kontaktu z prowadzącym (szkolenie, sesja z couchem) z aktywnościami, które są dostępne przez komputer w sieci. Takie połączenie gwarantuje dużą skuteczność. Jej największym atutem jest elastyczność. Uczeń, może wykonywać zdania w optymalnym dla siebie czasie i stale uzupełniać swoją wiedzę.

W tej chwili w e-learningu dostępne są szkolenia z zakresu: zarządzania, BHP, brainstromingu, couchingu czy też z dziedziny lean management. Firma na bieżąco uzupełnia i zwiększa ofertę szkoleń i kursów na platformie.

Platforma e-larningowa po sukcesie w Polskich strukturach, jest wdrażana w innych oddziałach FM Logistic.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!