„Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych” – nowy katalog ZF Services

20 listopada 2014, 8:48

Firma ZF Services zaprezentowała nowy katalog: “Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych”. Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz online i zawiera ponad tysiąc referencji.

Amortyzatory należą do części eksploatacyjnych, których zużycie praktycznie często jest niezauważalnie dla kierowcy. Dlatego w pojazdach użytkowych powinny być regularnie szczegółowo kontrolowane i wymieniane najpóźniej po przejechaniu 250 000 kilometrów. ZF Services dostarcza amortyzatory marki Sachs do pojazdów użytkowych w jakości OE. Produkty zapewniajądłuższy okres eksploatacyjny oraz wyższy komfort podróży, umożliwiając bezpieczny transport nawet najbardziej wrażliwych ładunków. Na szczególną uwagę zasługuje system Continuous Damping Control (CDC), który sprawdził się już w milionie pojazdów. Układ ten automatycznie dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorówdo jakości nawierzchni drogi, stanu obciążenia i stylu jazdy kierowcy.

Nowy katalog “Amortyzatory Sachs do pojazdów użytkowych”zawiera rozszerzone portfolio produktów marki. Na 1 276 stronach znalazły się następujące podkategorie: "Ciężarówki/ Vany", "Autobusy / Autokary", "Zawieszenie kabiny" oraz "Osie / Przyczepy / Naczepy". Główna część katalogu jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej.Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne17 języków, w tym polski.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz jako PDF do ściągnięcia (dostępny pod linkiem: www.zf.com/services/catalog), a także w stale aktualizowanym katalogu online "WebCat": https://webcat.zf.com/. Warsztaty mogą zamawiać wersję drukowaną u dystrybutorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!